Profesjonalne foliowe opakowania na pieczywo.

Woreczki foliowe na pieczywo, worki do pakowania chleba.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań foliowych dla branży piekarskiej i cukierniczej. Są to worki na chleb,
worki na ciastka, drożdżówki i wiele innych niezbędnych w procesie pakowania używanych przez piekarnie.
Produkowane przez nas worki na chleb, ciastka itp. mogą zostać wykonane z czystej foli lub posiadać dowolny indywidualny
nadruk firmowy. Worki wytwarzamy z najwyższej, jakości folii, najczęściej PP CAST lub LDPE. Folie te charakteryzują się wysoką
przejrzystością i optymalną przepuszczalnością pary wodnej. 

foliowe worki na chleb z nadrukiem

Woreczki na chleb z nadrukiem

Wykonujemy worki na chleb typu "Wicket" w dowolnych rozmiarach. Worki na pieczywo z nadrukiem wykonujemy z folii PP CAST lub LDPE. Nadruki na workach wykonujemy zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem klienta. Pomagamy przy doborze projektu, ponieważ doskonale wiemy, że dobrze zaprojektowany nadruk ułatwia klientom rozpoznawalność danej piekarni i jest doskonałym sposobem na utrzymanie klienta i reklamę. Worki mogą być wykonywane z otworami paroprzepuszczalnymi ułatwiającymi pakowanie ciepłego pieczywa.

foliowe worki na pieczywo

Woreczki na chleb bez nadruku

Worki typu "Wicket" o dowolnych rozmiarach wykonywane z wysoko przeźroczystych folii PP CAST lub LDPE. Worki mogą być wykonywane z otworami paroprzepuszczalnymi ułatwiającymi pakowanie ciepłego pieczywa.

Worki foliowe na pellet.

Worki na pellet Opakoflex

Worki na pellet 15kg.

Produkowane przez nas foliowe worki na pellet są trwałe i odznaczają się dużą wytrzymałością mechaniczną, co jest niezwykle istotne ze względu na zastosowanie worków do pakowania takich surowców jak pellet. Na produkowanych przez nas workach wykonujemy dowolne indywidualne nadruki firmowe. Istnieje też możliwość zamówienia worków bez nadruku. Nasze worki mogą być wykonane z folii LDPE oryginalnej lub z folii LDPE regranulat. Worki mogą posiadać wykonaną perforację folii (małe otworki odpowietrzające) lub wybite większe otwory również pełniące funkcję odpowietrzania.

Do zabezpieczenia worków przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi polecamy przekładki foliowe , do ułożenia na palecie i między kolejnymi warstwami worków z pelletem. Przekładki wykonujemy najczęściej w wymiarach 130x90cm, istnieje możliwość wykonania dowolnego rozmiaru, koloru i grubości przekładki.

Worki foliowe z nadrukiem

Worki foliowe z folii LDPE

Woreczki z folii LDPE odporne na warunki atmosferyczne, rozciągliwe oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, wykonujemy je z zakładką denną lub zakładkami bocznymi lub bez żadnej zakładki. Worki przeznaczone są do pakowania ręcznego. Są to worki z przeznaczeniem do takich produktów jak np:
- worki na kaszę, fasolki,
-worki na mrożonki,
-worki na pellet, brykiet,
-worki na korę oogodową,
-worki na kamienie ozdobne,
-worki na artykuły przemysłowe

Worki foliowe z folii BOPP

Woreczki z folii BOPP charakteryzują się dobrą zgrzewalnością, wysoką przezroczystością, połyskiem i korzystnymi właściwościami mechanicznymi oraz niską przepuszczalnością pary wodnej i substancji zapachowych. Z tego typu folii wykonujemy np:
- worki na makarony,
-worki na ciastka,
-worki na odzież,
-worki na artykuły przemysłowe

Opakowania foliowe w roli - nadruk rolowy.

Folie LDPE, BOPP z nadrukiem w roli z przeznaczeniem do automatów pakujących typu folw-pack Przykładowe zastosowania: -opakowania na pellet, -opakowania na produkty rolne głównie sypkie (kasze, groch itp), -opakowania na styropian, -opakowania na ziemię, -opakowania na korę, -opakowania kamienie ozdobne, -oraz wiele innych produktów wymagających podobnych opakowań.

Papiery pakowe

Papiery pakowe z własnym nadrukiem pozwalają na efektywne i stosunkowo tanie rozreklamowanie własnych produktów przy okazji pełniąc funkcję ochronną dla zapakowanych produktów.

Etykiety na chleb

Etykiety o dowolnych rozmiarach na z naniesionymi najważniejszymi informacjami dotyczących produktu i producenta. – samoprzylepne na roli, – czyste i zadrukowane.

OPAKOFLEX - Foliowe woreczki z nadrukiem, reklamówki, nadruk rolowy folii.