Oferta

Worki foliowe z nadrukiem

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę woreczków. Woreczki foliowe to podstawowy rodzaj opakowania w wielu branżach W naszej ofercie znajdziecie Państwo worki foliowe z nadrukiem i czyste wykonane z folii LDPE, BOPP, CAST.

Woreczki foliowe z folii PP-CAST

Worki foliowe wykonane z wysokiej jakości folii typu PP CAST, charakteryzują się wysoką przejrzystością, miękkością jak również wysoką wytrzymałość na rozdarcie i przebicie. Worki wykonane z tej folii bardzo dobrze sprawdzają się w branży spożywczej, głównie w przemyśle piekarniczo cukierniczym do pakowania: chleba, ciastek oraz w przemyśle owocowo warzywnym.

Woreczki foliowe z folii LDPE

Folia LDPE jest odporna na warunki atmosferyczne, rozciągliwa oraz wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Worki wykonane z tej folii doskonale sprawdzają się w branży przemysłowej, ogrodniczej i spożywczej. Z tego typu folii wykonujemy np: worki na pellet,  korę, kamienie ozdobne, worki na warzywa, owoce, doskonale sprawdza się jako opakowanie na mrożonki.

Woreczki foliowe z folii BOPP

Foliowe worki wykonane z folii BOPP charakteryzują się dobrą zgrzewalnością, wysoką przezroczystością, połyskiem i dobrymi właściwościami mechanicznymi oraz niską przepuszczalnością pary wodnej i substancji zapachowych. Worki foliowe wykonane z folii BOPP bardzo dobrze sprawdzają się w branży spożywczej, odzieżowej i przemysłowej. Z tego typu folii wykonujemy np: worki na ciastka, makarony, odzież oraz wiele produktów przemysłowych.

 

Opakowania foliowe na pieczywo - woreczki do pakowania chleba z nadrukiem i bez nadruku.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań foliowych dla branży piekarskiej i cukierniczej. Są to worki na chleb,
worki na ciastka, drożdżówki i wiele innych niezbędnych w procesie pakowania używanych przez piekarnie.
Produkowane przez nas worki na chleb, ciastka itp. mogą zostać wykonane z czystej foli lub posiadać dowolny indywidualny
nadruk firmowy. Worki wytwarzamy z najwyższej, jakości folii, najczęściej PP CAST lub LDPE. Folie te charakteryzują się wysoką
przejrzystością i optymalną przepuszczalnością pary wodnej. 

foliowe worki na chleb z nadrukiem

Woreczki na chleb z nadrukiem

Wykonujemy worki na chleb typu "Wicket" w dowolnych rozmiarach. Worki na pieczywo z nadrukiem wykonujemy z folii PP CAST lub LDPE. Nadruki na workach wykonujemy zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem klienta. Pomagamy przy doborze projektu, ponieważ doskonale wiemy, że dobrze zaprojektowany nadruk ułatwia klientom rozpoznawalność danej piekarni i jest doskonałym sposobem na utrzymanie klienta i reklamę. Worki mogą być wykonywane z otworami paroprzepuszczalnymi ułatwiającymi pakowanie ciepłego pieczywa.

foliowe worki na pieczywo

Woreczki na chleb bez nadruku

Worki typu "Wicket" o dowolnych rozmiarach wykonywane z wysoko przeźroczystych folii PP CAST lub LDPE. Worki mogą być wykonywane z otworami paroprzepuszczalnymi ułatwiającymi pakowanie ciepłego pieczywa.

Worki foliowe wykonane z folii LDPE lub BOPP

Wykonujemy worki foliowe czyste lub z nadrukiem o dowolnych rozmiarach i grubości folii od 0,02-0,1mm.

– worki foliowe proste
– worki foliowe z zakładkami bocznymi lub zakładką dolną.
– worki foliowe zamykane taśmą samoprzylepną
– worki foliowe strunowe (zamykane elestyczną struną).·
– worki foliowe z euro zawieszką
– Worki foliowe z perforacją
– worki foliowe z uchwytem (typu fasolka – reklamówki)

Worki foliowe z folii LDPE

Woreczkiz folii LDPE są odporne na warunki atmosferyczne, rozciągliwe oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, wykonujemy je z zakładką denną lub zakładkami bocznymi lub bez żadnej zakładki. Worki przeznaczone są do pakowania ręcznego. Są to worki z przeznaczeniem do takich produktów jak np:
- worki na kaszę, fasolki,
-worki na mrożonki,
-worki na pellet, brykiet,
-worki na korę oogodową,
-worki na kamienie ozdobne,
-worki na artykuły przemysłowe

Worki foliowe z folii BOPP

Woreczki z folii BOPP charakteryzują się dobrą zgrzewalnością, wysoką przezroczystością, połyskiem i korzystnymi właściwościami mechanicznymi oraz niską przepuszczalnością pary wodnej i substancji zapachowych. Z tego typu folii wykonujemy np:
- worki na makarony,
-worki na ciastka,
-worki na odzież,
-worki na artykuły przemysłowe

Opakowania foliowe w roli, papier pakowy, etykiety

Opakowania foliowe w roli - nadruk rolowy.

Folie LDPE, BOPP z nadrukiem w roli z przeznaczeniem do automatów pakujących typu folw-pack Przykładowe zastosowania: -opakowania na pellet, -opakowania na produkty rolne głównie sypkie (kasze, groch itp), -opakowania na styropian, -opakowania na ziemię, -opakowania na korę, -opakowania kamienie ozdobne, -oraz wiele innych produktów wymagających podobnych opakowań.

Papiery pakowe

Papiery pakowe z własnym nadrukiem pozwalają na efektywne i stosunkowo tanie rozreklamowanie własnych produktów przy okazji pełniąc funkcję ochronną dla zapakowanych produktów.

Etykiety na chleb

Etykiety o dowolnych rozmiarach na z naniesionymi najważniejszymi informacjami dotyczących produktu i producenta. – samoprzylepne na roli, – czyste i zadrukowane.

OPAKOFLEX - Producent worków z nadrukiem i opakowań foliowych.