Profesjonalne foliowe opakowania na pieczywo.

Woreczki foliowe na pieczywo, worki do pakowania chleba.

Specjalizujemy się w produkcji opakowań foliowych dla branży piekarskiej i cukierniczej. Są to worki na chleb,
worki na ciastka, drożdżówki i wiele innych niezbędnych w procesie pakowania używanych przez piekarnie.
Produkowane przez nas worki na chleb, ciastka itp. mogą zostać wykonane z czystej foli lub posiadać dowolny indywidualny
nadruk firmowy. Worki wytwarzamy z najwyższej, jakości folii, najczęściej PP CAST lub LDPE. Folie te charakteryzują się wysoką
przejrzystością i optymalną przepuszczalnością pary wodnej. 

foliowe worki na chleb z nadrukiem

Woreczki na chleb z nadrukiem

Wykonujemy worki na chleb typu "Wicket" w dowolnych rozmiarach. Worki na pieczywo z nadrukiem wykonujemy z folii PP CAST lub LDPE. Nadruki na workach wykonujemy zgodnie z indywidualnie przygotowanym projektem klienta. Pomagamy przy doborze projektu, ponieważ doskonale wiemy, że dobrze zaprojektowany nadruk ułatwia klientom rozpoznawalność danej piekarni i jest doskonałym sposobem na utrzymanie klienta i reklamę. Worki mogą być wykonywane z otworami paroprzepuszczalnymi ułatwiającymi pakowanie ciepłego pieczywa.

foliowe worki na pieczywo

Woreczki na chleb bez nadruku

Worki typu "Wicket" o dowolnych rozmiarach wykonywane z wysoko przeźroczystych folii PP CAST lub LDPE. Worki mogą być wykonywane z otworami paroprzepuszczalnymi ułatwiającymi pakowanie ciepłego pieczywa.

Worki foliowe z nadrukiem

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rodzajów worków/torebek/reklamówek w różnych rozmiarach, kształtach, z dowolnego materiału termozgrzewalnego, do pakowania produktów z każdej branży.

Worki foliowe z folii LDPE

Woreczki z folii LDPE odporne na warunki atmosferyczne, rozciągliwe oraz wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, wykonujemy je z zakładką denną lub zakładkami bocznymi lub bez żadnej zakładki. Worki przeznaczone są do pakowania ręcznego. Są to worki z przeznaczeniem do takich produktów jak np:
- worki na kaszę, fasolki,
-worki na mrożonki,
-worki na pellet, brykiet,
-worki na korę oogodową,
-worki na kamienie ozdobne,
-worki na artykuły przemysłowe

Worki foliowe z folii BOPP

Woreczki z folii BOPP charakteryzują się dobrą zgrzewalnością, wysoką przezroczystością, połyskiem i korzystnymi właściwościami mechanicznymi oraz niską przepuszczalnością pary wodnej i substancji zapachowych. Z tego typu folii wykonujemy np:
- worki na makarony,
-worki na ciastka,
-worki na odzież,
-worki na artykuły przemysłowe

Opakowania foliowe w roli - nadruk rolowy.

Folie LDPE, BOPP z nadrukiem w roli z przeznaczeniem do automatów pakujących typu folw-pack Przykładowe zastosowania: -opakowania na pellet, -opakowania na produkty rolne głównie sypkie (kasze, groch itp), -opakowania na styropian, -opakowania na ziemię, -opakowania na korę, -opakowania kamienie ozdobne, -oraz wiele innych produktów wymagających podobnych opakowań.

Papiery pakowe

Papiery pakowe z własnym nadrukiem pozwalają na efektywne i stosunkowo tanie rozreklamowanie własnych produktów przy okazji pełniąc funkcję ochronną dla zapakowanych produktów.

Etykiety na chleb

Etykiety o dowolnych rozmiarach na z naniesionymi najważniejszymi informacjami dotyczących produktu i producenta. – samoprzylepne na roli, – czyste i zadrukowane.

OPAKOFLEX - Foliowe woreczki z nadrukiem, reklamówki, nadruk rolowy folii.